| aaabbbcccc999 a întrebat:

Am o mica intrebare legat de PC. Am cateva jocuri aplicatii care sunt instalate in partitia C. Spatiul este maxim de 19, 5 Gb iar acum am 9, 59. Am incercat sa copiez sau sa le mut in partia D. A mers dar cand am vrut sa le sterg din C nu mi-a dat voie. Am windows Xp. Precizez ce fel de windows am deoarece poate fii altfel. Putin ajutor va rog si rapid.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cum sa-ti dea nene voie sa le stergi daca le-ai instalat ca Pacala in C...
Au calea catre registri, systems 32, etc., e normal sa nu te lase!

Vrei sa scapi de ele, le dezinstalezi, nu le muti, ca le muti degeaba!

| Argelean a răspuns:

Salut! Poti incerca sa dezinstalezi jocurile/aplicatile poate asa merg. Sper ca te-am ajutat daca nu merge scrietemi poate te pot ajuta.Bafta!

| aaabbbcccc999 explică:

Eu am nevoie toate programele si jocurile. Poate puteti sa ma ajutati altfel adica daca pot sa iau din memorie de la D sa pun in C. Dar fara sa reinstalez Windowsul. Funda!

| Goiuandrei a răspuns:

Incearca sa mai dezinstalezi din programe sau sa stergi din folderu cu downloadari.
Sau mai simplu iti reinstalezi windowsu si faci particia C mai mare