| SoFuckingBad a întrebat:

am o mica problema. am windows 7 Ultimate Sp1 [Desktop], iar daca dau un restart merge bine o zi doua, dupa cand il aprind, imi intra in windows dar imi ramane negru pe monitor, si apare doar mouse-u, nu apare Welcome si nimic, sta asa. mereu, am problema asta nu de mult timp. Am instalat windows-ul iar [ de 3x] intr-o zi, am bagat toate versiunile de windows 7, am luat de pe net, mi-a dat un coleg tot asa face mereu. si ca sa isi revina trebuie sa ii dau mereu System Restorestraight face si e enervant sa astept atat pentru a intra la pc... Ce as putea face? nu il arunc pe geam inca laughing fara sfaturi de genu schimba-l, arunca-l. etc etc happy Funda happy Multumesc!

6 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Ai vreo problema de registry
foloseste Advanced System Care
il gasesti pe http://download.RNT.ro la sectiunea Sistem cred ca te va ajuta

| 220V a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi windows-ul pe net si dupa o sa mearga

| SoFuckingBad explică (pentru 220V):

E activat

| 220V a răspuns (pentru SoFuckingBad):

Intra in my computer, da-i click dreapta si da-i propietati si acolo o sa-ti arate daca windows-ul e original

| SoFuckingBad explică:

Nu merge altceva happy?

| SoFuckingBad explică:

Am rezolvat... Am schimbat Windowsul happy si nu au mai aparut probleme...