| Chrischan a întrebat:

Salut,am o placa video si am o problema are vreo 256mb din pacate dar videourile de pe youtube merg perfect hd si nu a nici o problema in afara de jocuri, intru in jocuri si rapid mi se blocheaza calculatorul fara a se mai debloca.[jocuri den minecraft samp counter strike metin2. etc] solutii?

2 răspunsuri:
| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul si instaleaza-l din nou. Daca nu merge scoate toate firele din unitate si scoate pastila de la BIOS. Daca nu merge nici asta atunci ai o problema la placa video si trebuie sa mergi cu ea la un service.

| Shadow0192 a răspuns:

Ai driver la ea?