| ariberry55 a întrebat:

Salut. Am o problema, am observat că mesajele nu mi se mai trimiteau or Snapchat și l-am actualizat și a trebuit să mă conectez din nou, dar de data asta nu mă mai lasă să intru în cont, îmi tot spune sa verific conectiunea la internet. Am pornit și datele mobile, am restartat telefonul, netul, mi-am reinstalat aplicația, nimic nu merge. Am intrat pe pagina Snapchat pentru ajutor o scris doar sa fiu atenta daca am conexiune la internet.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce tragedielaughing O fi o problema tehnica a lor ai rabdare ca le vor rezolva ei. Numai sta nonstop pe snapchat Faceboock Instagram ca nu te ajuta la nimic, te au blocat ei daca trimiti nonstop mesaje sau dai like uri, i rabdare ca daca ei te au blocat dureaza cel putin o luna pana vei fi deblocata, si daca vei face la fel sa dai mesaje si like uri nonstop i ti va fi sters contul definitiv.