| DjBattle a întrebat:

Salut.am o problema...am photoshop cs5 dar e pe engleza si eu nu prea inteleg engleza.cine ma ajuta. ce trebuie sa fac ca sa-l pun in limba romina sau chiar franceza? plizzz...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-i un upgrade de aici http://www.adobe.com/ro/products/photoshop/photoshop/languages/ si o sa ai si limba romana! bafta!

4 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Poi cand l-ai instalat puteai sa selectezi limba franceza la instalare. In romana nu cred ca poti sa il pui.
Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou in franceza. Asa ii cel mai bine.happy Decat sa instalezi un language pack mai bine faci asa ca ii mai sigur. happy

| DjMitZză a răspuns:

Fra', da-mi id-ul tau si te ajut. happy

| DjBattle explică:

Nelul...nu mi se primeste. apas pe upgrad si-mi zice cai cu plata.altfel cum se poate de facut? gratuit daca se poate

neluL
| neluL a răspuns:

Clik pe editare(al 2-lea de sus de langa fisier)/clik pe preferinte(e jos de tot in fereastra editare)/clik general si la optiuni text IU (e a treia fereastra din/ interfata) selectezi limba romana sau alta limba care iti foloseste\dai OK in coltul din dreapta sus si apoi inchizi si deschizi photoshop-ul. Daca nu gasesti mai multe limbi acolo inseamna ca nu ai varianta full.
iti las si un link de download cu instructiuni de lansare a photoshop daca cumva vrei varianta full aici http://romania-inedit.3xforum.ro/post/366925/1/Adobe_CS5_Official_Download/
daca ai nelamuriri scrie-mi! bafta!