| alexxx a întrebat:

Salut.am o problema aseara am incercat sa imi bag xp l-am instalat si acum de exemplu cand intu intr-un flder sau orice alt ceva se misca sacadatstraight facesi sa imi explicati si cum se activeaza netullaughing ca in win7 se activa singur si am uitatbig grin

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Se misca sacadat penntru ca nu ai drivere de placa video. cum nu stiu ce placa video ai, nu iti pot oferi link. netul... la fel, in functie de firma de unde ai net. la rds iti faci o conexiune cu user si pass, la altii doar bifezi auto la ip si dns

| Alex_7297 a răspuns:

Când ai cumpărat PC-ul, ţi-a dat nişte CD-uri : driverele video şi audio ale PC-ului. Caută-le, instalează tot ce e pe CD-urile alea, inclusiv "Lan driver", ca să poţi instala netul!