| iojicermei16 a întrebat:

Salut am o problema cand vreau sa descarc programe, jocuri online imi ramane la 90-99% cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Aly1Mus a răspuns:

Problema asta am avut.o si eu.Off, cu siguranta ai virusi in pc ( foarte multi). Din cauza ca nu poti sa descarci programe nu poti sa descarci nici un antivirus. Eu am procedat astfel : m.am dus cu stickul la o prietena si mi.am descarcat la ea un virus ( eset trial pentru ca e mai puternic) si mi.am pus pe stick instalarea. Cand am ajung acasa l.am instalat fara probleme happy Dupa ce l.ai instalat, pune antivirusul sa iti scaneze tot pc.ul! O sa ai o mare, urata surpriza :* Succes

| iojicermei16 explică (pentru Aly1Mus):

Mersi o sa incerc sa vad daca merge asa big grin

| Aly1Mus a răspuns (pentru iojicermei16):

Cu placere :*