| Biu90 a întrebat:

Am o problema cu adresa de mail, in sensul ca pentru a ma autentifica imi cere raspunsul unei "intrebari secrete" pe care cica as fi pus-o acum ceva timp. Evident, nu mai stiu acel raspuns si nu am cum sa accesez mailul. Le-am scris si celor de la yahoo dar nu au raspuns. Daca reusiti sa imi dati o solutie dau fundita si ceva de baut!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul la intrebarile secrete le-ai dat cind ai deschis contul. Le mai tii minte? Daca nu, adio cont!