| andrei733 a întrebat:

Salut.am o problema cu calculatorul.cand ma conectez prima oara merge decat sa intru odata pe google sau oricare alt site, dar dupa aceea daca vreau sa mai intru pe youtube de ex nu mai pot pentru ca imi zice ceva de genul:acest site nu raspunde destul de repede sau timpul conexiunii a expirat si trebuie sa ma deconectez de la net si iar sa ma conectez si tot asa.Ce are?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poate fi de la conexiunea de internet pronblema.Depinde de la ce furnizor ai internetul și ce viteză ai.Succes

| Psychic a răspuns:

Cred ca e o problema cu netul sau cu modemul sau ce ai tu acolo. Cheama-i pe providerii de net sa rezolve.

| jmikii a răspuns:

Ai un virus! Incearca sa te uiti in procese si sa cauti pe net numele lor daca tot merge google-ul, yahoo, bing, etc. daca nu reusesti sa dai de un fix, reinstaleaza windows-ul sau muta-te pe linux. Recomand ubuntu!

| DeyCj a răspuns (pentru jmikii):

Să înțeleg că și tu ești linux-ist? Nu toate problemele de Wingoz se rezumă la viruși.Aici poate fi problema de la conexiunea de rețea, care e prea lentă.

| Nicolae96 a răspuns:

Asa am patit si eu acum 1 zi, pe google chrome, internext explorer si oper, firefox mergea intram in browser mergea google.ro dar daca puneam youtube.com / the-west.ro / metin2.ro / tpu.ro ma ducea la google.ro sau imi zicea eroare la pagina trebuie reinstalat windowsul este un mic virus care iti joaca feste, funda pls