| Stegaru_Mihai_1999 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu. Mai exact, azi am descarcat de pe steam doua jocuri, Warface si Star Wars the old republic, dar cand am dat Play in launcher. s-a incarcat dar dupa aceea s-a blocat total. Nu mergea Ctrl Alt Del asa ca am dat shut down manual din buton. Nu stiu ce sa fac in aceasta situatie.

2 răspunsuri:
| Andrei900Boss a răspuns:

Mai ales cat GB ai? daca ai un pc gaming merg jocurile daca nu nu. da un restart la pc pe butonul down jos la unitate. poate si mai fa o data. o intrebare ce Windows folosesti? daca unitatea ta are 8 GB i3 sau i5 sau i7 merge. din cauza ca s-a blocat poti incerca iar.

| Stegaru_Mihai_1999 explică (pentru Andrei900Boss):

Am 4 gb ram. Intel pentium g620, placa video gt 710, folosesc windows 10.