Salut,am o problema cu defragmentarea. Am scanat ambele partitii cu Diskeeper 12 si una(nu cea cu windowsul)era pe Critical. Am dar Defrag... dar ramanea blocat pe 0%. Apoi am incercat cu Smart Defrag 2 si mi-a defragmenat acea partitie(cu Defrag and Fully Optimize) doar ca a ramas la fel imaginea aia(era in mare parte rosie). Deci ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Descarca si instaleaza TuneUp... Recomand 2011, din simplul motiv ca se activeaza super usor, consuma resurse mai putine si ai aceleasi functii ca si 2012.
Deci : instaleaza-l, curata si defragmenteaza registrii, sterge erorile iar dupa, defragmentezi fiecare partitie in parte. Iti va lua ceva timp (cam 1 ora si ceva/partitie).
Daca nu te descurci cu el, lasi un id si iti voi spune mai multe despre acest program.