| radu_5207 a întrebat:

Salut.Am o problema cu gta san andreas real v2. L-am luat dupa net.Cand trebuie sa il dezarhivez imi apar niste chesti ceva de genu:Yes, Yes to al, No, No to al. Daca dau yes to al, la 93% dezarhivarea se opreste si totul este gata. Apoi cand trebuie sa intru in el nu ma lasa imi apare acolo ceva:Sorry for inconvenience ceva de genu. Daca ati putea sa ma ajuati v-as fi recunoscator.

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu e buna arhiva. Iti recomand sa scoti altul.

| maryusik a răspuns:

Nu e de la aia yes to all adica sa iti dezarhiveze tot asta inseamna