| bilboo a întrebat:

am o problema cu instalarea windows-ului, dupa ce il instalez, cand apare chestia cu "windows is checking your video performance" incepe sa se restarteze incontinuu, nu imi apare desktop, nimic, ajunge pana la faza cu BOOT your CD/DVD... si se restarteaza din nou si tot asa, astept un raspunswinking! FUNDA!

2 răspunsuri:
| aka7up a răspuns:

Din cauza ca sistemul tau nu este compatibil cu 64-bit, de asta, sa-u nu e bun CD-ul, dar incearca sa-l pui pe 32-bit, FUNDA?

| K0sti a răspuns:

Pai inseamna ca "your video performance" e praf.