| xRuNNN a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu, cand joc unele jocuri precum League of Legends, in joc la un momentdat se schimba tastele, adica daca eu apas o tasta e ca si cum apas alta, sper ca ati inteles ce vreau sa zic, dau funda. Bafta!

Răspuns Câştigător
| InsaneZor00 a răspuns:

Ti se schimba limba la tastatura.Incearca cand ti se schimba dai CTRL+ESC si daca ai windows xp iti apare in bara sa schimbi limba si pune-o in Engleza.

| xRuNNN explică (pentru InsaneZor00):

Mersi, o sa incerc si daca merge iti dau fundabig grin

| xRuNNN explică (pentru InsaneZor00):

Am incercat dar nu stiu de unde se a schimb, dau CTRL + ESC dar nu stiu unde ar trebui sa dau.