| gotjosen a întrebat:

Am o problema cu messengerul. Cand dau sa ma loghez imi apare:We can't sign you in to Yahoo Messenger. Ma puteti ajuta cu aceasta problema multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Intra in mail: http://mail.yahoo.com si daca reusesti sa te loghezi atunci o sa iti mearga si mess-ul. Vezi ca s-ar putea sa ai cod de verificare sa il introduci si pe acela.
http://www.tutorialepc.ro

| robytoby a răspuns:

Nu mai poti sa intri deloc pe id tau de messenger?
1.Cineva a reusit sa afle parola, si a schimbat o, cu alta.
2.Cineva a incercat sa intre cu diverse parole, pe id tau si acum este blocat 12 ore.

| voineapaula a răspuns:

Daca ai nevoie urgent de mail poti sa intri pe google la yahoo mail.Dar daca ai nevoie ca sa vorbesti incearca sa-l descarci inca o data ( daca nu merge sa-l descarci de pe mozila, atunci descarca google chrome ca asa am patit si eu ).
Funda?

| gotjosen explică (pentru voineapaula):

Am incercat nu merge

| voineapaula a răspuns (pentru gotjosen):

Eu am asa am patit. L-am descarcat de pe chrome

| bobitza2010 a răspuns:

Intra in Internet Explorer la Settings -> Si dai Set Default Page si dupa Apply