| mincugeorge a întrebat:

Salut am o problema cu playerele merge totul sacadat si pe net si pe youtube si normal daca imi pun un film, am reinstalat driverul pentru placa video si flash playerul am curatat si fisierele temporare toate si tot asa merge si nu stiu de ce pentru ca in rest imi merge bine calculatorul nu merge greu deloc

1 răspuns:
| fromthehood a răspuns:

Problema ta este de la un update flashplayer. degeaba reinstalezi, downgrade etc. se rezolva cu un nou windows