| theROOcKsTArr a întrebat:

Salut , am o problema cu sa:mp , ca sa mai explic mai concret , imi reinstalez , sterg tot ce tine de san andreas si samp din pc , instalez din nou san andreas si samp si imi merge sa ma joc si single si multiplayer. Bine pana aici , dupa un restart la pc face asa : http://www.youtube.com/watch?v=_LuFQrEDD1A&feature=youtu .be . Din ce cauza , sau cum pot rezolva aceasta problema ? Multumesc !

3 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

I-ati originalul si nu mai ai probleme...sau ai probleme cu PC

| nevastuicool4ever a răspuns:

Descarca alt fel de samp sau alt san andreas adica de pe alte siteuri ca poate unu e defect

| Mircea234 a răspuns:

Intrii pe p0rn hub si gasesti o reclama la samp debugger iti garantez ca merge toata lumea a avut eroarea asta da a rezolvata cu pron hub.