| EUeStEEu a întrebat:

Salut.
Am o problemă cu un Chromecast, ideea e ca nu reusesc sa-l conectez la wi fi acum o săptămână imi mergea, iar acum dupa ce nu l-am mai folosit săptămâna respectivă nu se mai conecta asa ca am tinut apasat pe butonul de pe Chromecast iar acum imi apare o alta retea pentru configurare.
Am introdus datele(numele retelei + parola) insa nu mi se mai conectează asa ca am mai tinut apasat inca o data pe buton iar acum nu-mi mai apare nici macar rețeaua, doar parola.
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa urmezi intocmai instructiunile de resetare.
https://www.hellotech.com/guide/for/how-to-reset-chromecast