| Zicus5004 a întrebat:

Salut am o problemă cu un laptop mă bag să mă conectez in cont Microsoft dau ok după îmi dă cod pin și dau next îmi dă ca nu merge după îi dau peste și îmi dă de la început ce pot face așa îmi dă : we weren't able to setup your pin. you can try again or skip this step and set up a pin later și nu merge pe windows 11 plz dau fundaaaaa!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am gasit rezolvarea pe Microsoft. Daca nu intelegi engleza poti traduce pagina cu Google Translate sau Chrome are optiune de traducere:
https://answers.microsoft.com/......84fff8489c