| DoDoCs a întrebat:

Salut >) am o problema cu Windows 7 Ultimate.
Pe langa ca am pc varza, la unele jocuri imi apare "RUN AS ADMINISTRATOR"si cand deschid ceva cu run as administrator merge ff greu iar pc cum e varza, se stinge.
Mai pe scurt, vreau sa scap de acel run as administrator (sa nu fie complicat explicat >))
Funda+Vot.

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Dezactiveaza UAC ul
daca ai calc in engleza faci asa:
start scrii UAC dai enter si tragi de linia aia in jos. dai restart si gata.
http://www.tutorialepc.ro

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul. Logic ca daca-ti merge greu pc-u, iti merge greu orice.

| dustru a răspuns:

Http://reg-organizer.en.softonic.com/ serial :BGYJ2D-2N42Z-YQL5Q-QYBZJ-6DAPU-YM7C2 nume : Ursus, fixeaza greseli in wind (adica in registru ) poate ajuta incearca, plus iti mai elibereaza hdd-ul de fileuri care nu trebuie...

| Makingston a răspuns:

Mai bine scapi de windows 7... pune xp
daca nu ai 2 gb ram nu are rost sa lasi 7

| DoDoCs explică:

Vreau sa gasesc solutia >), windowsul nul reinstalez abia l-am pus acu cateva luni ( ca mia crapat XP dupa 3 ani) deci de renuntat/reinstalat windowsul raspunsul e : NU >((