| MihaiLorent a întrebat:

Salut.Am O problema cu youtube-ul.Cand dau click pe un video,video-ul se deschide și rulează dar informațiile de jos și comentariile nu se arată și nici celelalte videoclipuri din dreapta, dar apare un pătrat mare de culoarea ecranului.Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dezinstaleaza browserul si reinstaleaza-l

| LisaJulie a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat dar am intrat pe modul incognito și acolo era normal! E de vina browserul și ai prea multa memorie chache de care trebuie sa scapi

| LegiuitorulInfractorul a răspuns:

Poate ca browserul nu e compatibil sau ai ceva extensii la browser nepotrivite care blocheaza anumite functionalitati. Daca folosesti google chrome incearca sa vezi daca merge Youtube in modul incognito.

| MihaiLorent explică (pentru LegiuitorulInfractorul):

Am VPN ca extensie și McAfee dar McAfee-ul îl am de cand am calculatorul, iar VPN l-am dezinslatal tot în modul de a afla dacă din cauza lui este