| marius13k a întrebat:

Salut, am o problema, de fiecare data cand vreau sa vad un film, nu ma lasa sa ma uit direct, ci imi apare o alta fereastra cu filmul, cum as putea sa rezolv asta?
Aveti aici o poza : https://imgur.com/gallery/hbzz82h

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Asa este acum, n-ai ce face. Nu vad cu ce te deranjeaza.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu poti sa ''rezolvi'' asta.Fondatorul paginii a creat dintr-un motiv sau altul o extensie de redirectionare pentru vizualizarea filmului.Sunt alte pagini unde poti sa gasesti un film fara sa te redirectioneze.

| marius13k explică (pentru siriusblack98):

Pe majoritatea site-urilor care intru, mi se intamla asta, si la alti prieteni, nu li se intampla. :'(

| siriusblack98 a răspuns (pentru marius13k):

Folosesti cumva un laptop?

| marius13k explică (pentru siriusblack98):

Nu.