| bogdan3vl a întrebat:

am o problema f mare nu mai pot intra pe multe site-uri cum ar fi trilulilu.ro, okazii.ro, emag.ro etc

ajutati-ma urgent ca nu reusesc sa-i fac nimic mi s-a intamplat dintrodata pe laptop treaba asta si a doua zi am incercat pe pc si imi face la fel deci sigur nu e de la windows daca imi face si pe pc

1 răspuns:
| maryellen91 a răspuns:

Deci si mie mi s-a intamplat:(( nici acum nu merge trilulilu de pe mozilla dar am instalat Google Chrome si acolo merge si intru de acolo pe trilulilu! am pus si eu aceeasi intrebere mai demult
http://www.tpu.ro/......ca-nu-imi/