| maxfan a întrebat:

Am o problema la calculator, dupa ce lucrez la el vreo 2 ore la un moment dat mi se blocheaza imaginea si se stinge monitorul,dar muzica se aude in continuare, dar pentru a putea vedea in continuare trebuie sa-l restartez? Va rog ma puteti ajuta? si la jocuri face la fel dar dupa o perioada mai scurta de timp.

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Atunci poate creste temperature la processor si e setat din bios sa se inchida. curata praful din cooler

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la placa video sau de la sursa

| shannygelu a răspuns:

Vezi screen saver si power option seteaza de acolo cand sa se inchida

| maxfan explică (pentru shannygelu):

Toate sunt pe never, ce as putea sa fac?

| shannygelu a răspuns (pentru maxfan):

Atunci poate creste temperature la processor si e setat din bios sa se inchida. curata praful din cooler