| RaresXP a întrebat:

Am o problema la calculator si nu stiu ce sa mai fac. Intru pe internet ( pe Google ) si scrie ( The address is not valid) Ce sa ma fac si daca intru pe alt site merge (de exemplu acest site) sau daca folosesc Sweetim imi merge totul mai putin youtube, facebook si google. Multumesc anticipat. VA ROG ajutati-ma AM PROBLEMA ASTA DE 2 LUNI SAU 3

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Incearca cu alt browser.

| RaresXP explică (pentru WR104):

Am incercat si opera si google chrome pe deasupra firefox

| taken a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou browserul.

| robert232 a răspuns:

Cautati un prieten care se pricepe la calculator sau incearca sa instalezi din nou browserul mult suceces