| Alex99_5691 a întrebat:

Am o problema la downloadarea de pe internet. Incerc sa iau un anumit program si se opreste, imi arata in bara de descarcari un semn de interzis si imi spune: Fsierul... poate afecta experienta de navigare. De aceea, chrome la blocat. Cum pot sa fac sa inchid aceasta blocare? Vreau sa iau programele acelea...

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai crezi ca ala tipa de tampit? Ia-le, vezi tu dupa!

| questsoul a răspuns:

Acele programe sunt cel mai probabil virusate, foloseste Internet Explorer sau Free Download Manager.

| DixieP a răspuns:

Așa am pățit și eu. Încearcă pe explorer.winking