| luky63 a întrebat:

am o problema la laptop Fujitsu Siemens. Dupa ceva timp de functionare 1h ecranul se face alb. Dupa ce il las 15min merge si tot asa.
Daca stie cineva care ar fi cauza si unde e o reprezentanta Fujitsu in Bucuresti. O zi buna si funda

5 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

E posibil sa se supraincalzeasca. Mergi la ei si vezi sigur care e problema.

neluL
| neluL a răspuns:

Cand se face ecranul alb? in momentul acela unde te afli? In browser, pe vreun program, intr-un joc? lasa un PM!

| alex_8303 a răspuns:

Monitorul e stricat sau e devina bateria trebuie sa ti-o schimbi

| luky63 explică:

Nu se supraincalzeste si se albeste fara sa fiu in jocuri ( e un alb si face ceva benzi albastu deschis pe verticala

neluL
| neluL a răspuns:

Actualizeaza driverele video! Vezi ca ti-am trimis deja un crack pentru Driver Easy FULL!