| Hurdea_Darius_2000 a întrebat:

Am o problema la telefon: Am galaxy J5 2015 si de la un moment dat azi, de cand am incercat sa imi schimb tema de pe fundal din setari, parca am acum un alt device. Deci zici ca am super zoom si cand tin apasat nu mai e ca si datiile trecute, ci acum daca tin apasat nu se intampla nimic. Ieri de exemplu, daca tineam apasat imi dadea sa schimb fundalul sa pun widgetuti sau sa schimb cat de mici sa fie iconitele de pe ecran. Acum nu se intampla nimic din astea. Plus ca daca ii dau in dreapta, imi arata niste plusuri enorme unde se presupune ca ar trebui sa adaug iconite. Va rooog ajutati-ma! Apropo: a-si face un ss sa va pun aici sa vedeti doar ca nu stiuc se pune o fotografie pe TPU

Răspuns Câştigător
| GoldenBoy17 a răspuns:

Frate, Vezi ca tu ai Activat Modul Simplu, intra la setari dispozitiv la aplicatii Implicite si daca nu te pricepi Da o resetare din fabrica si gata.

1 răspuns: