| SkullDrawer a întrebat:

Am o problema legata de cs 1.6. Mi-am bagat un cfg si mi-am stricat setarile, iar acum cand vreau sa le schimb nu mai pot adica:intru in setari, le schimb si dau "apply" si cand intru la setari se schimba...Am instalat si alt cs si tot asa... Cum pot rezolva problema aceasta?

5 răspunsuri:
| onyvirus a răspuns:

Intreaba pe ony.forumssv.com primesti alt cs lasa id acolo

| Catalinxxxx a răspuns:

Sti si eu am patit asa si singura cale a fost sa reinstalez jocul.

| SkullDrawer explică (pentru Catalinxxxx):

Am tot bagat alte cs-uri : lant, warzone...
si tot asa face

| Catalinxxxx a răspuns:

Pai atunci singura sansa e sa reinstalezi windowsul daca mai vrei sa joci cs.PS:data viitoare nu mai baga cfg in el iarasi se va strica.

| RaapHaeLL a răspuns:

Se schimba pentru ca in cfg e modificat
oricat ai incerca sa iti schimbi numele in joc sau sensivitatea la mouse

setarile revin dupa iesirea din joc, pentru ca asa e salvat din cfg

ca sa rezolvi problema, stergi config cfg din counter strike

si pui alt cfg default