| Valyy06 a întrebat:

Am o problema:Nu stiu de unde am luat virusul Trojan.Am avut Avast,mi l-a detectat, a incercat sa il stearga, dar nu cred ca a putut.Acum am Kaspersky si tot aceasi faza.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| antimulte a răspuns:

Incearca si un bitdefender, daca nu iti curata nici asta, reinstalare de windows.

| Mădă0611 a răspuns:

Da numele exact al virusului. Mie Avast imi gasea intr-o perioada ca troian update-ul de la Comodo Firewall.
App, la Avast trebuie sa setezi ce sa faca daca gaseste ceva suspect.