| Damexn a întrebat:

Am o problema, pe youtube cand vreau sa vad un filmulet mi se blocheaza, adica sa zicem ca vad primul minut din filmulet iar dupa se blocheaza instatntaneu. Ce sa fac sa nu se mai blocheze?

Răspuns Câştigător
| CTKPF a răspuns:

1.Problema poate fi de la net. Incearca sa nu ai nimic conectat la net (telefonul, laptopul) deoarece daca netul e slab se poate sa ruleze mai greu putin.
2.Incearca sa-ti iei alt browser ( Google Chrome, Opera )
3.Incearca sa inchizi din procese
-Windows XP : CTRL + ALT + DELETE
-WINDOWS 7 : CTRL + ALT + DELETE si dai Start Task Manager. Inchide mai ales procesele care stii ca nu-s folositoare si-ti ocupa mult din CPU.Cand ai CPU-UL foarte solicitat totul merge greu.
Sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns:
| Sparkii a răspuns:

E de la programu ala Adobe ia-ti google chome si termini