| DarkWoolf a întrebat:

Salut am o problema vreau un program care sa introduc o voce de exemplu: vocea prietenuli meu sau prietenei si s-o fac sa spuna orce cuvant vreau eu de exemplu: am inregistrato spunand salut si din slaut sa pot face sa spuna tot mai multe cuvinte spre exemplu: sunt cel mai bun om din lume si sunt indragosit de tine sau alte fraze daca exista si daca ma puteti ajuta va multumesc!

2 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Nu, nu se poate ceea ce vrei tu.
Poti sintetiza vocea, dar din doar un cuvant sa faci ceva sa genereze o intreaga poveste, nu se poate.

| uhegartfea234 a răspuns:

Cauta un program voice changer pentru pc sau ce OS rulezi.