| βeĺBŷŷ a întrebat:

Am o problemuta si as aprecia mult daca m-ati ajuta mai ales cei care se pricep la telefoane mobile.
Eu am un Samsung Wave 525 iar de fiecare data cand ascult muzica cu castile, telefonul meu apeleaza (fara sa-i fac nimic) ultima persoana apelata de mine sau care m-a apelat.
Nu stiu ce sa fac! Va rog ajutati-ma apreciez orice raspuns!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| tslex a răspuns:

Exact asa pateam si eulaughingplus ca nu se auzea nici bine.si eu am avut tot wave 525. e o lipsa de contact intre telefon si casti la modelele noastre deoarece stiu un tip tot cu wave 525 caruia ii merg perfect castile.Soartalaughing incearca sa il duci la reparat dar nu cred ca rezolvi mare lucru.la mine a mers 1 saptamana pe urma a inceput iar...asta e

| βeĺBŷŷ explică (pentru tslex):

Nici la mine nu merge o casca si cealalta deja face figuri

| βeĺBŷŷ explică (pentru βeĺBŷŷ):

Dar problema e ca nu stiu de ce apeleaza fara sa-i fac nimic

| tslex a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

Asa pateam si eu cateodata nu mergea nici o casca. nici eu nu stiu.dar asa imi facea si mie.

5 răspunsuri:
| Romania2014 a răspuns:

Este o problema de soft! Trebuie re-softat la un magazin (germanos, Vodafone, Orange) app nu uita ca te costa laughing cam 50 lei sad
Funda?puppy dog eyes