| hoLigan a întrebat:

am o statie AIWA CX-76 si cand dau volumul mai tare suna ceva si se opreste si trebuie sa scot din priza ca sa porneasca iar. si daca iar dau mai tare atunci iar suna ceva in el si se opreste pur si simplu si iar trebuie scos din priza. o idee oare ce are? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Dragosmarian a răspuns:

Cred ca intra in protectie...nu prea imi dau seama din ce zici tu dar eu as schimba condensatorii electrolitici de filtraj plus boxele sa aiba aceeasi impedanta cu statia ca se poate din cauza asta sa intre in protectie.