| MadaLinuu25 a întrebat:

Am o tableta si stau pe wirelles si vreau sa stiu daca o pot face port wi-fi, daca da, cum? [nu intrebati de ce, e complicatlaughing

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De aceea te-am intrebat! Pe Android nu merge. Daca era invers de pe windows pe android te ajutam. Cumpara un adaptor wi-fi pentru laptop daca nu-ti merge placa de retea de pe el.Nu e scump!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Explica ce este asa de complicat! Sau ti-e lene? Ce sistem de operare are tableta?

| MadaLinuu25 explică (pentru neluL):

Pai acasa prind un wirelles si nu.mi merge pe laptop sa ma conecttez si pe tableta da si vreau s-o fac port wifi, trebuie program, ceva? android este sistemul de operare

| MadaLinuu25 explică (pentru neluL):

Nu e asta motivul de care nu merge. nu ma lasa cel cu wirellesul. si pe tableta am reusit sa ma conectez cand n. avea parola:d

| neluL a răspuns (pentru MadaLinuu25):

Am inteles! Dar programe pentru android nu sunt pentru asa ceva.

| neluL a răspuns (pentru MadaLinuu25):

De aceea te-am intrebat! Pe Android nu merge. Daca era invers de pe windows pe android te ajutam. Cumpara un adaptor wi-fi pentru laptop daca nu-ti merge placa de retea de pe el.Nu e scump!

| Sănduțța a răspuns:

Pai,Nu poti, din pacate.Internetul trebuie sa aiba semnal. Daca esti la teatru, restaurant sau orice local public, intreaba pe cineva care stie locul care este parola de la WiFi...