| Lukian a întrebat:

Am pus un anunt pe un site si cineva mi-a raspuns! Este vorba despre o noptiera! Problema este ca eu sunt din Arad si respectivul este din Bucuresti! Cum pot face livrarea noptierei fara sa iau teapa?

2 răspunsuri:
| trompeta a răspuns:

Te duci la cel mai apropiat sediu al unui curier gen Fancurie ect si de acolo il trimiti cu plata ramburs.transportul il dai cum vrei tu ori il plateste el ori tu depinde cum ati vorbit. Impachetezi produsul si pui datele tale si ale destinatarului. Funda?

| aurelian_4480 a răspuns:

Pai il pui sa trimita bani in avans
ca sa nu ei teapa