| supremxxxoxo a întrebat:

Am pus un folder cu multe fisiere MP3(muzica) in pc prin D parca, si nu le mai gasesc. Intrebarea este cum pot vedea sau asculta orice fisier MP3 din PC-meu. E vreun program?

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Intra in D apoi la search si scrie la search.mp3 si il gasesti.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da! Sunt programe, playere pentru mp3. Unul il ai deja instalat daca ai windows si anume Windows Media Player. Alte programe ar fi: Winamp, BsPlayer, VLC, Aimp, Jet Audio, Sonique2 si altele.

Bafta!

| iasicumpara a răspuns:

Iti recomand Mp3 Organizer Pro http://mp3organizer.evolution-team.net/