| Alex33333 a întrebat:

Am revenit din nou cu o intrebare noua.PS vita se poate moda? Si ce ati alege din ps vita, ps3 sau wii?(Am xbox si psp 3004). FUNDA!

4 răspunsuri:
| carmenatyla5689 a răspuns:

The answer : GET A LIFE!

| mgtow a răspuns:

PS3 are o varietate ampla de jocuri fata de xbox 360.

| digitall a răspuns:

Ps 3

| dmrtr a răspuns:

Salut!
Si eu am xbox si psp 3004 + ps2 si wii

1) PSvita nu se poate moda!

2) din consolele mentionate de tine asa alege un Nintendo wii
De ce? :
-pentru ca pe acea consola exista jocuri foarte distractive

-ai xbox asa ca nu iti mai trebuie ps3 pentru ca sunt cam la fel numai ca la xbox ai grafica mai buna!

-psvita nu as lua deoarece nu gasesti asa multe jocuri pentru ea si cele care le gasesti sunt extrem de scumpe! crying

-wii as luat deoarece nu ai nici o consola care sa te joci folosind anumite miscari ale corpului

PS: daca iti cumperi Nintendo wii sa iti mai achizitionezi si un accesoriu numit wii balance board tongue

Bafta! big grin