| genkay a întrebat:

am si eu o intrebare....am un procesor Intel dual core de 2.66gb.In momentul in care deschid un browser(mozila chrome ie8 opera) acesta creste la 100% si imi blocheaza pc-ul...de ce? ps:deschid task manager sectiunea proces si am deschise cam 7-8 aplicatii cu titlul browser-ului pe care il folosesc in acel moment (ex:chrome.exe)

3 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Daca unitatea nu a avut tangente cu furia piciorului tau insemna ca poate fi de la driver, instaleaza iar driver-ul.
Sau poate fi de la virusi care ingreuneaza buna functionare a sistemului de operare prin diferite erori sau directore necunoscute.

| Alexu420 a răspuns:

Eu folosesc chrome si imi pare si mie tot la fel mai mult procese acolo! Dar nu asta e cauza. Instaleaza iar windows-ul pe o partitie formatata si nu o sa mai ai probleme. Din cauza virusilor iti urca la 100%!

| genkay explică (pentru Alexu420):

M-am gandit si eu ca e un virus...iti multumesc