| ProjectJackpot a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare:Care este diferenta dintre un joc original(luat din magazin) si unul piratat?(bineinteles fiind vorba de acelasi joc)As aprecia mai mult daca mia-ti oferi cat mai multe pareri.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

In principiu e acelasi joc, doar ca cele pe pc piratate mai au obiceiul cateodata sa dea erori cu (send/don't send. etc) sau sa iasa din joc cand ti-e lumea mai draga... dar asta depinde si de crackul cu care a fost piratat"! sunt si jocuri piratate care merg perfect! nu stiu la console gen xbox, playstation, eu am vorbit doar de jocurile pentru PC!

| Just4FunHD a răspuns:

diferenta e 0
adica ma rog pe cel pirtat nu dai banilaughing. asta daca il iei de pe net ci nu de la persoane ce vand pe strada sau mai stiu eu pe unde.

| ProjectJackpot explică:

Multumesc pentru pareri, acum sunt lamurit.