| alexinho71 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Care sunt avantajele unei actualizari software? Funda raspunsului castigator!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

În general, se alimină bug-uri și / sau găuri de securitate. Așadar, vei avea o aplicație (program) care rulează mai bine și mai sigur.

| alexinho71 explică (pentru mihai69):

Si cat dureaza actualizarea? happy

| alexinho71 explică (pentru mihai69):

Si cat dureaza actualizarea? happy
Si...o sa mi se stearga pozele si toate datele din telefon?

| mihai69 a răspuns (pentru alexinho71):

1. depinde de viteza cu care se descarcă datele și de mărimea programelor; oricum, nu foarte mult.
2. nu.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se repara diverse bug uri, se adauga noi functionalitati, se repara din problemele de securitate daca e cazul, apar optimizari

| cristimihailov a răspuns:

Iti inlocuieste niste bug-uri cunoscute cu unele necunoscute.

| mihai69 a răspuns (pentru cristimihailov):

Asta e partea cea mai veselă, nu?