| NebunieLaSecunda a întrebat:

sunt disperat, nervi incins la maxim, ziceti-mi cum sa ii dau de capat, ca de cateva ore tot ma chinui, e vorba de placa de sunet, am dezinstalat/instalat placa, iar acum nu mai merge un program de muzica AIMP2, un fel de winamp... youtube merge, jocurile merg se aud, bsplayer, VLC player merg, in afara de programul ala, help!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

De ce nu incerci sa il reinstalezi si pe acela?

| notatrol a răspuns:

Format c:

| minitehnicus a răspuns:

Intră în"registry editor"apasă F3.În câmpul apărut scrie numele programului (AIMP2),după care ştergi toate intrările din registrii până te va anunţa că nu mai găseşte nimic.Restart şi reinstalare program din nou.Baftă.

| NebunieLaSecunda explică:

Am dezinstalat si instalat si degeaba,am incercat tot ce se putea,am ajuns la disperare, fwt doi pumni in monitor si gata, mersi all