| PiatrăAscuțită a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare,vi s-a intamplat vreodata ca atunci cand vreti sa salvati pe Mount & Blade Warband,sa dea :Error unable to Save Game!,daca da spunet-mi si mie din ce cauza se intampla asta, >FUNDA!happy: skz categoriawinking

Răspuns Câştigător
| myruna2012 a răspuns:

Sa salvezi jocul cand l-ai descarcat sau cum? daca s-a intamplat asta ori nu ai loc pe pc sa il bagi ori jpcul da o eroare care probabil este protejata de site...
Funda?

1 răspuns:
| Anonimus247nmn13 a răspuns:

Mai daca nu-ti da voie sa salvezi inseamna ca ai salvat de prea multe ori si nu mai poti salva. da acolo la restore gamesi daca e plin de salvari nu mai merge sa salvezi.