| gaby1996 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Vreau sa cumpar unul dintre dispozitivele urmatoare si nu ma pot hotara pe care sa il cumpar.Este vorba de tableta Allview aladro speed si Samsung galaxy wifi 4.2.Voi pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Daca ai un telefon mobil cu touchscreen te sfatuiesc sa iti ei un Allview deoarece Samsung galaxy wifi este ca un telefon de top exceptie facand faptul ca nu are ecranul la fel de mare ca la Allview si nu are cartela unde sa bagi.restul sunt specificatii aproape identice exceptie facand procesoru si camera foto.

2 răspunsuri:
| Havoc a răspuns:

Maa pai eu iti alleg tableta Allview pentru ca am si stiu ca e foarte buna deci e foarte comoda o poti lua si intr-un buzunar de la geaca asa fac eu cateodata o poti lua oriunde e foarte cool si e folositoare funda plz si vot

| gadgetreviews a răspuns:

Daca te referi la tableta din linkul asta http://bit.ly/allviewspeed
sa stii ca este foarte buna pentru 500 ron.