| AlexJB a întrebat:

Am si eu o prblema: Am cumparat de la firma de calculatoare al tatalui meu fostul calculator al tatei. El mi-a spus ca este foarte bun desi este Second-Hand. Dupa 2-3 saptamani a inceput sa scoata din cand in cand un fasait ca si cum ar incarca ceva si se blogheaza pe moment sau chiar de tot calculatorul. Dau funda la cel ce imi spune ce trebuie sa fac! happyhappy

Răspuns Câştigător
| eul a răspuns:

Cred ca e stricat hardul

scoate toate hardurile pe care le ai si pune altul nou (cu tot cu windows ) si vezi daca mai face asa

3 răspunsuri:
| virusz a răspuns:

HDD este 100%. Cumpara altul...nu se merita sal duci la reparat

| Zole a răspuns:

Tea fraierit tactu laughing

| shhadow a răspuns:

Dul la reparat