| Ionut9696 a întrebat:

Am si eu o PROBLEMA: am 2 memoy stik si am obesrvat aseara ca nu mai merg incerc sa le formatez si spune la rubrica "capacity:unknown capacity" (ele erau denumite de mine si acum au un nume ceva de genul: Removable Disk + partitia lui :E si respectiv F) Care ma ajuta si merg are funa si vot

Multumesc!

2 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Incearca pe alt calculator. daca tot asa fac, descarca cateva programe de formatare mai dura. daca nici asa nu merge inseamna ca s-au dus. cumpara altele

| Ionut9696 explică:

Poti sa imi dai un exemplu si de unde pot sa il downloadez?