| NemeSyS112 a întrebat:

Salut, am si eu o problema.
Am cumparat un Aramax Power, l-am asamblat ca in tutoriale pe yt / instructiuni pe cutie si atunci cand apas pe buton si incerc sa trag, nici nu poti pune gura ca te arde acel abur si te ard buzele instant, plus ca tusesc dupa timp de 5 minute dupa ce am pus gura pe el (mentionez ca fumez de 3 luni).
Dar am apasat pe buton si am suflat spre abur, iar atunci cand m-am uitat in el, rezistenta era incinsa si era rosie rau, plus ca dupa se incingea vape-ul ca dq.

1 răspuns:
| alexpop7040 a răspuns:

Salut si eu am aceeasi problema cu aramax arunca lichid in gura si e foarte cald