| fromro a întrebat:

Am si eu o problema. Am formatat PC-ul si, evident, mi-am instalat programe, printre care si Google Chrome, pe care il foloseam si inainte. Acum daca folosesc Chrome si, de exemplu, intru pe YouTube (sau pe orice alt site), si dau click pe spatiul gol sau pe casuta de text, se deschide o fereastra cu reclame si diferite tampenii. Pe YouTube, sub casuta de cautare imi apare o reclama la rop9.com pe care scrie "Discover the lastest amazing videos first happy". Ma poate ajuta cineva? CHESTIA ASTA MA SCOATE DIN MINTI!

Răspuns Câştigător
| dulgherunicu a răspuns:

Sigur ai un virus.incearca adblok in crome https://chrome.google.com/webstore/search/adblok