| Lilianne a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Am un mp4 si fara sa vreau i-am spart display-ul(era in rucsac si probabil ca a apasat ceva pe el). Asadar, doar display-ul e spart, nu si ecranul.Stie cineva daca acesta se poate schimba si cam cat costa? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| pitbull22 a răspuns:

Depinde si de aparat. si display - ecran ii cam tot unatongueoh go on depinde de marca aparatului si de cat a costat. daca ii in garantie sau nu. te duci la un magazin de specialitate sau la un service de electonice. si cei de acolo o sa iti spuna. cam intre 30 si 70 de leihappy nu cred ca ii mai mult. baftahappy