| giorgioaaa a întrebat:

Salut, am si eu o problema care trebuie sa o rezolv repede. Am un dvd pe care vreau sa pun muzica si sa il bag in masina. Nu stiu exact daca e dvd player sau cd player. Deci daca puteti sa imi dati detalii despre cum imi pot da seama ce e si dupa aceea daca pot pune muzica pe dvd si sa mearga in masina.

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut.

Da se poate instalat dvd in masina.

Cu ajutori unor conectori scoti acel cd player vechi si vei cumpara niste conectori cu care coenectezi firele cd playeru-lui cu dvd-ul.

Pa, pa!

| Nicula_Marian_1998 a răspuns:

Pagal in PC si vezi ca iti scrie daca e DVD-RW sau CD-RW...

| simpluone a răspuns:

Este un dvd/cd auto? Sau unul de calculator? De obicei scrie pe eticheta lui. Daca nu, fara sa-l desfaci nu prea ai cum sa-ti dai seama